CALTHA - Prírodná kozmetika

PRE MAMIČKY A DETIČKY

Nezabudlo sa a ani na mamičky a ich maličké ratolesti, kozmetika Caltha ponúka sortiment určený priamo im. Všetky ingrediencie v týchto produktoch sú starostlivo vyberané, nech z nich majú mamičky a detičky čo najväčší osoh.

NAKUPOVAŤ

Nezabudlo sa a ani na mamičky a ich maličké ratolesti, kozmetika Caltha ponúka sortiment určený priamo im. Detská kozmetika a kozmetika pre tehotné má veľmi špecifické zloženie, ktoré prospieva najmä mladým mamičkám a detičkám. Momentálne nájdete v sortimente tieto položky:

Všetky ingrediencie v týchto produktoch sú starostlivo vyberané, nech z nich majú mamičky a detičky čo najväčší osoh. Sú to predovšetkým tieto:

  1. nechtík lekársky má dezinfekčné a ranohojivé účinky, sezamový a mandľový olej pokožku upokojujú a regenerujú, zinok pomáha absorbovať vlhkosť - všetko to sú súčasti kojeneckého krému, ktorý navyše neobsahuje parfém a konzervačný parabén,
  2. kozie mlieko spoľahlivo hydratuje a regeneruje pokožku, zároveň ju prekrvuje a vyživuje komplexom rôznych vitamínov a iných prospešných látok. Pomáha pri liečbe rôznych kožných ochorení. Zároveň je vhodný aj pre jemnú detskú pokožku, vyživuje, no nedráždi ju,
  3. esenciálny olej mandarínka je idéalny pre jemné detské vlásky, nakoľko ich nepoškodzuje a nevysušuje. Po jeho použití sú hydratované, pevné a lesklé,
  4. šípkový olej je účinnou prevenciou pred jazvami a striami, napomáha produkcii kolagénu, čím podporuje zdravú pružnosť kože. Zároveň je ideálny riešením na popraskanú, šupinatú, citlivú a vo všeobecnosti problematickú pokožku.

Kúpte si prirodzenú krásu

Na našom e-shope nájdete kompletný sortiment ručne pripravených výrobkov prírodnej kozmetiky značky Caltha.


NAKUPOVAŤ

Stránka kozmetikacaltha.sk používa súbory cookies na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Viac informácií nájdete v dokumente o ochrane osobných údajov.